• Home
  • /
  • Webmaster
  • /
  • SEO Nedir ve Nasıl Yapılır ? – SEO Teknikleri
Seo Nedir ve Nasıl Yapılır Seo Teknikleri

SEO Nedir ve Nasıl Yapılır ? – SEO Teknikleri

Bir çok yerde Seo nedir, SEO nasıl yapılır, Seo nasıl yazılır, Seo teknikleri, Seo teknikleri nelerdir, Seo yapma, Seo kelimeler, Seo başlıkları, Seo makale yazma teknikleri.

seo-nedir-ve-nasil-yapilir-seo-teknikleri

Nelerdir ve nasıl yapılır gibisinden sorular aldım forumlarda olsun kişisel olsun. Bende bunu makalemde anlatmak istedim umarım sizlerede yardımcı olurum hadi anlatmaya geçelim.

Öncelikle ve hep dediğim ve her zamanda dediğim şey Özgün Makale yazın. Kopyala yapıştır yaparak bir yerlere varamazsınız ve kopyala yapıştır yaparak bir yerlere gelmiş iseniz bu sizin başarınız değildir başkasının başarısını siz insanlara tanıtıyorsunuz. Yani yapmış olduğunuz, bayilik alıp bayilik aldığınız firmanın ürünlerini satmaktır. 🙂

Öncelikle özgün makale yazmak zordur bu konuda sizlere hak veriyorum ben bile yeri geldiğinde konu bulmakta zorlanıyorum. Bu yüzden Google Trend konulara bakıyoruz ilgimi çeken olursa konu ile ilgili araştırma yaptıktan sonra kendi düşüncelerimi ortaya katarak okuyucularıma yani sizlerle paylaşıyorum.

 

seo-nedir-ve-nasil-yapilir-seo-teknikleri

Seo Nedir ?:

Seo (Search Engine Optimization) arama motorlarına yönelik çalışma yaparak sizin sitenizi google tarafından en üste fırlatır ve sizi orda kalıcı olmanızı sağlar.

 

Seo Nasıl Yapılır ?:

Seo ilk önce konu başlığınız ilk 160 karakter içinde olması gerek ve h1 etiketleriyle olması gerek. Yani açıklama ve Etiket’inde konu başlığını içermesi gerekiyor. Ve kendi sitenizdeki konulara başlık isminde yönlendirme verin.

Buradaki Seo için en büyük etken Başlık, Açıklama, ve  Etiketlerdir. Bunları başarılı bir şekilde ve Seo mantığı ile yapabilirseniz gerçekten karşılığını alıcaksınızfır emin olun 🙂

 

19 Adet Yorum Atılmıştır

Bir Cevap Yazın